Zúčastníte se voleb do Senátu?
Určitě půjdu volit (55896)(25%)
Pravděpodobně půjdu volit (54532)(24%)
Asi nepůjdu volit (55056)(25%)
Určitě nepůjdu volit (54665)(24%)
 
 
 
Celkem příspěvků: 30
Počet stran: 4
 
Zvolit stránku:
 
 
 
VY TU VLASTNE PISESTE ZE NA PRAZE 5 NEBUDETE NIC DELAT - VSECHNO JE. TAK TO JE TEDA SAKRA VELKY OMYL...
>>>emil
VY TU VLASTNE PISESTE ZE NA PRAZE 5 NEBUDETE NIC DELAT - VSECHNO JE. TAK TO JE TEDA SAKRA VELKY OMYL, JA TU BYDLIM PRES 15 LET A JE TU TOHO K DELANI DOST.
CO SE TYKA KORUPCE, TAK JE VYSMECH KDYZ JSTE DOVOLIL STAVBU HYPERMARKETU V CHRANENE KRAJINNE OBLASTI PROKOPSKE UDOLI, TAKZE ZROVNA VY BYSTE MEL O KORUPCI POMLCET, STEJNETAK RENOVACE SLUNECNIHO NAMESTI - KDYZ ODECTEME OKRASNY ZAHON NA ZAKAZKU TAK VYCHAZI CENA 80 TISIC KORUN NA JEDNU LAVICKU !!! ZA TO BY BYLA NOVA A JESTE Z MRAMORU!!! A NE JEN NATRENA CI VYMENENA PRKNA, NAVIC NA SERVERU PRAHY 13 - NOVYCH BUTOVIC, NEJSOU DOSTUPNE INFORMACE O ZADAVANI VEREJNYCH ZAKAZEK A JEJICH FINANCOVANI, A TO PRESTO ZE OSTATNI STRANKY NA TOMTO SERVERU SHLEDLY TISICE LIDI TAK STRANKY S VEREJNYMI ZAKAZKAMI MENE NEZ DESET, ALE TATO SEKCE "ZDANLIVE" NEFUNGUJE. JELIKOZ IT JE MUJ OBOR TAK VIM ZE NEFUNKCNOST ODKAZU JE UMYSLNA, A NE NAHODNA CHYBA, JINAK BY SERVER HLASIL "DOKUMEN NEEXISTUJE" ALE ON SE HLEDA, A PAK NAPISE ZE NEBYL NALEZEN, COZ NENI STANDARDNI HLASENI A ANI NEDISPONUJE CHYBOVYM KODEM.
KORUPCE MATE TEDY VY OSOBNE I JAKO CLEN ODS NA KRKU SPOUSTU, PROTOZE KAM BY SE JINAK PODELO TECH 70 TISIC KORUN ZA KAZDOU LAVICKU CO DELA ROZDIL MEZI REALNOU CENOU RENOVACE A UDAVANOU CELKOVOU CENOU PROJEKTU REKONSTRUKCE SLUNECNIHO NAMESTI - NEJSPIS DO VASI KAPSY.
POKUD TENTO TEXT ZDE NEBUDE ZVEREJNEN A BUDE ZCENZUROVAN, PAK BUDE JEHO PRESNA KOPIE ODESLANA CESKE TELEVIZI VCETNE INFORMACE O PORUSOVANI ZAKONA Z VASI STRANY JAKOZTO VEREJNEHO CINITELE V PODOBE OMEZOVANI SVOBODY SLOVA, CENZURY A TEDY I UMYSLNEHO A NEZAKONNEHO OVLIVNOVANI VEREJNEHO MINENI.
Datum: 22.10.2006
Vážený pane,
ve Vašem příspěvku jsem nalezl několik otázek a níže na ně odpovídám

Vy tu vlastně píšete že na Praze 5 nebudete nic dělat - všechno je.
Zřejmě narážíte na mou aktualitu ze dne 14.10.2006 o mylných volebních heslech socialistů. Takže - nepíši, že tu nebude nic na práci. To bude samozřejmě vždy, píši jen to, že např. tvrzení "že si dítě nemá kde hrát a sportovat" je nepravdivé a také to dokumentuji. Takováto hesla používají ve volební kampani někteří lidé bez zábran. Jim to velmi vyhovuje, protože nepravdivé tvrzení a pomluva se dobře šíří s minimálními náklady. Dále umožňuje manipulovat lidmi, kteří nemají možnost, nebo čas získávat podrobnější informace. Nepovažuji to za etické.

Je rozdíl na jedné straně upozornit na to, že v té či oné lokalitě by bylo vhodné vybudovat další hřiště protože je třeba docházková vzdálenost k hřišti větší nežli jinde nebo na druhé straně říci, že taková hřiště pro dítě není vůbec k dispozici. V tom prvém případě bych s vámi třeba souhlasil, ten druhý případ je ale součástí populistických lží, proti kterým je nutné neustále bojovat. A to zejména proto, protože pokud se stanou normou, bude hodně věcí relativizováno a nebudeme moci racionálně komunikovat.

U ostatních hesel které zmiňuji je to podobné. Např. "zachovat školy" je pro informované zjevná manipulace vzhledem k tomu, že volná kapacita škol je nyní 34% z celkové kapacity (obsazeno 5211 míst a volných 2789 míst a celková kapacita 8000 míst).

Na Praze 5 a v celé Praze bude zapotřebí dělat ještě mnoho věcí. Předchozí období totality a řízeného hospodářství zanechalo ohromné vnitřní dluhy v infrastruktuře, v domech na fasádách, v porušené kanalizaci v dopravní infrastruktuře (chodníky, koleje, silnice). Čeká nás také plnění dalších norem z EU, např. pokud jde o čistotu vod, to povede k ivesticím např. do nové čističky odpadních vod v Tróji za cca 15 miliard Kč (nebo do čističek v městských částech, které ji dosud nemají, jako např. Slivenec). Dalším příkladem nových evropských norem kterým musíme učinit zadost jsou ty které se týkají hluku (což povede k velkým výdajům na snižování hlukové zátěže) atp. Jiným zdrojem práce pro radnice je přirozená touha lidí bydlet v lepších domech (pokud jsou domy obecní musí se o ně obec dále starat a vylepšovat je vzhledem k rostoucím standardům), mít lepší prostředí (např. kratší docházkové vzdálenosti k parkům, cyklostezky atp.). Obec by také měla přispívat i průběžně k tomu nejpodstatnějšímu co lidé potřebují, tj. aby měli kde bydlet a pracovat (např. změnami územního plánu).

když jste dovolil stavbu hypermarketu v chráněné krajinné oblasti
Nejbližší hypermarket k chráněné krajinné oblasti je v Galerii Butovice, která se nachází na pozemcích bývalých Závodů průmyslové automatizace. Pokud máte na mysli tento objekt, tak továrna v chráněné oblasti nebyla. Ta byla na území, které bylo podle územního plánu tzv. polyfunkční, a kde tento druh stavby bylo možné uskutečnit.

Korupce máte tedy vy osobně i jako člen ODS na krku spoustu, protože kam by se jinak podělo těch 70 tisíc korun za každou lavičku.
S lavičkami na Slunečním náměstí nemám nic společného, je to jiná radnice a jiné zastupitelstvo. Já jsem zastupitel na MČ Praha 5, sluneční náměstí je na MČ Praha 13. To, že jsem senátorem i za P13, neznamená, že s ním rozhoduji o jeho investicích. Možná, že v rozpočtu na jeho renovaci byly ještě další položky, např. na úpravu ploch, nebo nějaké infrastruktury. Zjistím si to a dám vám vědět zde, jako doplněk této odpovědi.

Vaše obvinění z korupce je dojemné. Zdá se, že se poslední dobou takovéto obvinění stává normou co by doplněk sdělení vyjadřující s čímkoliv nespokojenost. Ještě lepší je spojení - jste členem ODS a proto máte na krku korupci. Tato věta by ale lépe seděla na ČSSD. Nedomnívám se ale, že je správné např. z korupčních skandálů ČSSD vyvozovat na to, že jsou zkorumpovaní všichni jejich členové. Pouze snad, že jejich proklamace o bezkorupčnosti radnice pod jejich vedením nejsou příliš věrohodné.

Pokud tento text zde nebude zveřejněn. bude to porušováni zákona z vaší strany v podobě omezování svobody slova ...
Tak to asi tak nebude. Ke zveřejňování příspěvků kohokoliv na mých stránkách nejsem ničím nucen, nebo vázán. Žádný předpis nebo zákon v tomto smyslu neexistuje. Toto místo k Vašim vyjádřením Vám poskytuji dobrovolně a rád, pokud jsou alespoň trochu konkrétní.

M. Škaloud
 
 
  
> Vážený pane senátore, budete hlasovat pro znovuumožnění měření rychlosti obecní/městskou policií? Dá... (VaclavC)
Vážený pane senátore, budete hlasovat pro znovuumožnění měření rychlosti obecní/městskou policií? Dále, jaký je Váš názor na zóny placeného stání, které se rozvíjí v Praze? Děkuji za odpovědi, VaclavC...
> Lisabonska smlouva. Paklize projde US, podporite ji ? Ano/Ne prosim.... (Jiri KK)
Lisabonska smlouva. Paklize projde US, podporite ji ? Ano/Ne prosim....
> Velice se mi líbí Vaše sliby ... (Karel Málek)
Velice se mi líbí Vaše sliby ......
> Vážený pane senátore, je Vám děkováno za přispění ke konání triatlonu v Chuchli. Chci Vám říci, že ... (luboš )
Vážený pane senátore, je Vám děkováno za přispění ke konání triatlonu v Chuchli. Chci Vám říci, že dnes jsem strávil 1,5 hod. do Prahy a 1 hod. zpátky popojížděním v koloně a pozorováním prázdné poloviny rychlostní komunikace, kde velmi zřídka projel...
> Vážený pane senátore, jaké praktické kroky podnikáte ve věci dopadů politiky reprezentace ODS na Pra... (Ing. Petr Ježek)
Vážený pane senátore, jaké praktické kroky podnikáte ve věci dopadů politiky reprezentace ODS na Praze 5 a potažmo i na Magistrátu HMP? Působíte jako korektní člověk, takže se těším na odpověď....
> Dobry ddenChci se zeptat jak je to s pristupem vozickaru jestli maji moznost se dostat do plavecke... (Vozickarka)
Dobry dden Chci se zeptat jak je to s pristupem vozickaru jestli maji moznost se dostat do plaveckeho areali Barrandov dekuji za odpovet Siváková...
> Vážený pane senátore, ráda bych se ucházela o pracovní místo v právě dokončovaném areálu aqapark Bar... (Zahradníková)
Vážený pane senátore, ráda bych se ucházela o pracovní místo v právě dokončovaném areálu aqapark Barrandov. Doposud se mi nepodařilo zjistit, kdo bude provozovatelem, který bude obsazovat pracovní pozice v tonto areálu. Děkuji za odpověď...
> NERIDIM SE HESLY SOCIALISTU, ALE VASIMI VYROKY, MAM CAS, MOZNOSTI I ZAPAL PRO ZISKAVANI I VELMI PODR... (emil)
NERIDIM SE HESLY SOCIALISTU, ALE VASIMI VYROKY, MAM CAS, MOZNOSTI I ZAPAL PRO ZISKAVANI I VELMI PODROBNYCH INFORMACI. ZS FINGEROVA JE VYUZITA Z VICE NEZ 90% STAROSTI TROJY NAS NEZAJIMAJI, NAS ZAJIMA PRAHA 5 MINULA STAVBA NA MISTE GALERIE BUTOVI...
> VY TU VLASTNE PISESTE ZE NA PRAZE 5 NEBUDETE NIC DELAT - VSECHNO JE. TAK TO JE TEDA SAKRA VELKY OMYL... (emil)
VY TU VLASTNE PISESTE ZE NA PRAZE 5 NEBUDETE NIC DELAT - VSECHNO JE. TAK TO JE TEDA SAKRA VELKY OMYL, JA TU BYDLIM PRES 15 LET A JE TU TOHO K DELANI DOST.
CO SE TYKA KORUPCE, TAK JE VYSMECH KDYZ JSTE DOVOLIL STAVBU HYPERMARKETU V CHRANENE KRAJIN...
> Vážený pane senátore,ve volebních novinách ČSSD v Tachově je článek, ve kterém pisatel vysloveně... (Ing. Jaroslav Souhrada)
Vážený pane senátore, ve volebních novinách ČSSD v Tachově je článek, ve kterém pisatel vysloveně lživě straší spoluobčany, že když budou volit pravici a ta zvítězí, tak by mohlo dojít ke zprivatizování polikliniky a zrušení lékařské pohotovosti, ...