Zúčastníte se voleb do Senátu?
Určitě půjdu volit (55896)(25%)
Pravděpodobně půjdu volit (54532)(24%)
Asi nepůjdu volit (55056)(25%)
Určitě nepůjdu volit (54665)(24%)
 
 
 
Celkem příspěvků: 30
Počet stran: 4
 
Zvolit stránku:
 
 
 
Vážený pane senátore,proč se snižujete k účasti na potěmkinovské akci, jako je otevření lávky pro ...
>>>PremekC, (premekc@hotmail.com)
Vážený pane senátore,
proč se snižujete k účasti na potěmkinovské akci, jako je otevření lávky pro pěší na Barrandově. Vždyť to zdaleka není dokončené a kolik stojí to provizorní zábradlí a dodělávky? Po slavnostním otevření se na stavbě vesele staví dál a stavba je podobným způsobem zfušovaná jako vedleší tramvajová zastávka.
Za 30 - 35 milionu korun se dala postavit účelnější lávka plus mnoho dalších potřebnějších věcí, hlavně kvalitně.
PremekC
Datum: 20.7.2006
Vážený pane,

nepovažuji svou účast na otevření lávky pro pěší za mé snižování. To je věc názoru. Přestože lávka není dokončená, podstatné práce a to poměrně unikátní instalace středního dílu a kompletace s nájezdy byly dokončeny.

Pokud jde o předčasné otevření, považuji to za informační kampaň pro občany Barrandova aby se měli na co těšit a nijak by mi ani nevadilo, pokud se radní chtěli pochlubit úspěšným projektem v době, kdy ještě lidé nebudou na dovolených.

Problémy se zřejmě vyskytly, např. pokud jde o zábradlí - zde firma dodala prvky, které neodpovídaly projektu. Provizorní dřevěné zábradlí pak musel dodavatel instalovat na své náklady.

To, že je lávka zfušovaná by bylo vhodné posoudit až po jejím dokončení, to bude podle mých informací již brzy, předpokládám, že do konce měsíce. Domnívám se, že bude platit opak, lávka je poměrně unikátní a dokonalý projekt a bude podle mne pro Barrandov nadlouho ozdobou. Z tohoto hlediska v mých očích nesnižují takovéto technické problémy význam stavby, navíc když toto pochybení nebylo na straně radnice.

Pokud jde o náklady na lávku, bylo uskutečněno výběrové řízení, takže se nejednalo o nahodilou nebo nekontrolovanou cenu. Cena podle mne odpovídala záměru a ten chtěl poměrně komplikované řešení, to bylo splněno. Pokud např. porovnáte tuto lávku s přemostěním Kartouzské do objektu Nového Smíchova (je to v podstatě jeden přímý nosník), které přišlo na cca 6 mil. Kč, uvidíte v čem je rozdíl.

Pokud jde o zfušování tramvajové zastávky - zde nebyla investorem Městská část Praha 5. Tyto závady znám - propadlé chodníky, odpadlé obklady, prasklá skla, chybějící světla, a řada nedodělků. Na základě vlastních zjištění radnice prováděla systematické dokumentování těchto závad a jednání o opravách a to na úrovni investora a IDS. V současné době je nejvíce iniciativní v této otázce člen komise územního rozvoje a obyvatel Barrandova Ing. Jan Skalický jan@skalicky.cz , který Vám rád poskytne informace o stavu oprav, pokud budete mít zájem.

S pozdravem.

Škaloud
 
 
  
> Vážený pane senátore, budete hlasovat pro znovuumožnění měření rychlosti obecní/městskou policií? Dá... (VaclavC)
Vážený pane senátore, budete hlasovat pro znovuumožnění měření rychlosti obecní/městskou policií? Dále, jaký je Váš názor na zóny placeného stání, které se rozvíjí v Praze? Děkuji za odpovědi, VaclavC...
> Lisabonska smlouva. Paklize projde US, podporite ji ? Ano/Ne prosim.... (Jiri KK)
Lisabonska smlouva. Paklize projde US, podporite ji ? Ano/Ne prosim....
> Velice se mi líbí Vaše sliby ... (Karel Málek)
Velice se mi líbí Vaše sliby ......
> Vážený pane senátore, je Vám děkováno za přispění ke konání triatlonu v Chuchli. Chci Vám říci, že ... (luboš )
Vážený pane senátore, je Vám děkováno za přispění ke konání triatlonu v Chuchli. Chci Vám říci, že dnes jsem strávil 1,5 hod. do Prahy a 1 hod. zpátky popojížděním v koloně a pozorováním prázdné poloviny rychlostní komunikace, kde velmi zřídka projel...
> Vážený pane senátore, jaké praktické kroky podnikáte ve věci dopadů politiky reprezentace ODS na Pra... (Ing. Petr Ježek)
Vážený pane senátore, jaké praktické kroky podnikáte ve věci dopadů politiky reprezentace ODS na Praze 5 a potažmo i na Magistrátu HMP? Působíte jako korektní člověk, takže se těším na odpověď....
> Dobry ddenChci se zeptat jak je to s pristupem vozickaru jestli maji moznost se dostat do plavecke... (Vozickarka)
Dobry dden Chci se zeptat jak je to s pristupem vozickaru jestli maji moznost se dostat do plaveckeho areali Barrandov dekuji za odpovet Siváková...
> Vážený pane senátore, ráda bych se ucházela o pracovní místo v právě dokončovaném areálu aqapark Bar... (Zahradníková)
Vážený pane senátore, ráda bych se ucházela o pracovní místo v právě dokončovaném areálu aqapark Barrandov. Doposud se mi nepodařilo zjistit, kdo bude provozovatelem, který bude obsazovat pracovní pozice v tonto areálu. Děkuji za odpověď...
> NERIDIM SE HESLY SOCIALISTU, ALE VASIMI VYROKY, MAM CAS, MOZNOSTI I ZAPAL PRO ZISKAVANI I VELMI PODR... (emil)
NERIDIM SE HESLY SOCIALISTU, ALE VASIMI VYROKY, MAM CAS, MOZNOSTI I ZAPAL PRO ZISKAVANI I VELMI PODROBNYCH INFORMACI. ZS FINGEROVA JE VYUZITA Z VICE NEZ 90% STAROSTI TROJY NAS NEZAJIMAJI, NAS ZAJIMA PRAHA 5 MINULA STAVBA NA MISTE GALERIE BUTOVI...
> VY TU VLASTNE PISESTE ZE NA PRAZE 5 NEBUDETE NIC DELAT - VSECHNO JE. TAK TO JE TEDA SAKRA VELKY OMYL... (emil)
VY TU VLASTNE PISESTE ZE NA PRAZE 5 NEBUDETE NIC DELAT - VSECHNO JE. TAK TO JE TEDA SAKRA VELKY OMYL, JA TU BYDLIM PRES 15 LET A JE TU TOHO K DELANI DOST.
CO SE TYKA KORUPCE, TAK JE VYSMECH KDYZ JSTE DOVOLIL STAVBU HYPERMARKETU V CHRANENE KRAJIN...
> Vážený pane senátore,ve volebních novinách ČSSD v Tachově je článek, ve kterém pisatel vysloveně... (Ing. Jaroslav Souhrada)
Vážený pane senátore, ve volebních novinách ČSSD v Tachově je článek, ve kterém pisatel vysloveně lživě straší spoluobčany, že když budou volit pravici a ta zvítězí, tak by mohlo dojít ke zprivatizování polikliniky a zrušení lékařské pohotovosti, ...